Tarptautiniai pervežimai

Nuo pat įmonės „Vilniaus ekspedicija“ įsikūrimo, vykdome tarptautinius krovinių pervežimus. Organizuojame pilnai sukomplektuotų, dalinių ir pavojingų krovinių (ADR) gabenimą iš Europos sąjungos šalių į Pabaltijo valstybes, Rusiją, Tolimąją Rusiją ir kitas NVS šalis. Krovinių pervežimą, pagal krovinių specifiką, organizuojame standartinėmis puspriekabėmis (92 m³), didžiatūriais autotraukiniais (100-120 m³) bei šaldytuvais (88-90 m³).

Didžiausią tarptautinių krovinių pervežimo patirtį turime veždami rinktinius-dalinius krovinius iš Italijos, Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos ir Ispanijos į Pabaltijo valstybes ir Rusiją.

Atsižvelgdami į Jūsų krovinio kiekį, svorį ir pakrovimo adresą, dalinius krovinius surenkame tiesiogiai iš tiekėjų ir konsoliduojame juos sandėlyje Vilniuje arba mūsų užsienio partnerių terminaluose. Ilgalaikiai bendradarbiavimo santykiai su mūsų partneriais leidžia tarptautinius pervežimus vykdyti saugiai, operatyviai ir profesionaliai.

Pagal kiekvieno kliento poreikį galime atgabenti negabaritinius krovinius ir pavojingus krovinius (ADR). Informaciją apie Jūsų krovinių judėjimą visada suteiks mūsų biuro darbuotojai, turintys didelę patirtį tarptautinių pervežimų srityje.

Mūsų tikslas – Jūsų transportavimo kaštų optimizavimas, siekiant pastovaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.